Реклама спонсора

Напевно, кожна людина на планеті любить вживати в своєму раціоні курку або окремі її частини. Однією з найулюбленіших курячих частин є ніжки або, як їх ще називають, гомілки. Така любов до курячим ніжкам обумовлена ??тим, що м'ясо на них ніжне і м'яке, а в приготуванні ніжки дуже швидкі і легкі одночасно. До того ж курячі ніжки можуть стати справжньою окрасою столу і сервіровки, якщо вони правильно і смачно приготовані, а також красиво піднесені.

Природа не поскупилася, обдарувавши з усією щедрістю квітка орхідеї чарівною красою, складними, незвичайними формами і неймовірними кольорами. Орхідея вишукана і величава, а головною її цінністю по праву вважається естетична краса.

Ехогенності - фактор, який вказує на щільність внутрішнього органу. Це один з ключових показників, який враховується при проведенні досліджень. Щоб призначити лікування при захворюванні, лікарю обов'язково слід знати показника щільності хворого органу.

Щитовидна залоза - невеликий орган, що відноситься до внутрішньої секреції. Важить він всього лише 20 грам. Знаходиться щитовидка на передній частині шиї. Орган має 2 частки (праву, ліву), а також перешийок. Це найважливіший орган, що забезпечує життєдіяльність організму. Щитовидка відповідає за всі важливі процеси, наприклад, такі, як функція сну, обміну речовин.

Гепатомегалія або, кажучи простою мовою, збільшення печінки у дитини служить для батьків та лікарів попереджувальним сигналом про те, що в організмі стався збій. Оскільки частіше хвороби з таким симптомом проходять у прихованій формі, в першу чергу важливо з'ясувати, що послужило причиною зміни розмірів органа і яких збитків завдано організму в цілому.

Не всім до смаку яловича печінка, яка в процесі приготування стає сухою і зберігає природну гіркоту, проте вихід з ситуації дозволяють знайти секрети досвідчених кухарів. Крім того, таке блюдо насичене корисними вітамінами і мікроелементами, яких потребує людський організм.

Як урізноманітнити домашнє меню, якщо все м'ясне та рибне вже давно приїлося? Звичайно, подати на стіл ніжну яловичу печінку в сметанному соусі. Знаючи деякі секрети її приготування, навіть дитина з'їсть із задоволенням чарівне блюдо, раніше від якого він відмовлявся.

Морс - це традиційний російський напій, який можна приготувати з будь-яких ягід (лісових, садових або їх асорті). Найбільшу користь приносить свіжоприготований морс з свіжозібраних ягід, але взимку це неможливо, тому використовують заморозку. Потрібно відзначити, що ягоди, заготовлені на зиму способом глибокого заморожування, зберігають практично всі вітаміни і поживні речовини. Тому і морс з них виходить не менш смачним і корисним.

Ще століття тому в Англії існувала традиція бити у дзвони під час наближення грози. Вважалося, що їх дзвін звертав втечею душі мертвих і темних сутностей, які норовлять вилізти зі своєї схованки під час негоди. Чутка про чудодійну музиці церковного сполоху, яка заколисувала грозового демона, розійшлася по всьому світу, і святий дзвін звучав у кожному куточку земної кулі в хвилини зливових дощів.

У багатьох культурах світу гребінець вважається культовим предметом, що символізує жіночу красу. Напевно, не випадково в давнину гребінець виймали зі спеціальної скриньки, а потім ховали під замок. Люди вірили, що якщо цей предмет потрапить у чужі руки, то можна чекати будь-якої біди і втрата краси вважалася мінімальним наслідком, говорили, що за допомогою гребінця можна її власниці заподіяти багато горя.

Камбала або пангасіус - морська риба, яку на сьогоднішній день активно використовують для приготування багатьох страв. Раніше вона була доступна тільки представникам вищих станів і королям, оскільки була досить дорогий і, можна навіть сказати, елітної рибою. Але часи змінювалися, камбала проникала на ринки інших країн за допомогою купців і дуже скоро стала популярною і знаменитою у всьому світі.

Прийнято вважати, що м'ясо щуки сухувато, а тому для того, щоб рибка вийшла соковитою, рекомендується приготувати її у сметані. Тушкована таким чином щука виходить неймовірно ніжною і смачною і виглядає дуже ефектно.

Напевно, кожна людина відчував дискомфорт від надмірного скупчення газів у кишечнику. Здуття живота, відрижка, ниючі болі, добре помітні звуки бурчання - все це, безумовно, вкрай неприємне явище. Розглянемо, як боротися з цим станом.

Лобстера прийнято вважати престижним і дорогим стравою, яку відмінно прикрасить святковий стіл, проте мало просто вибрати якісного лобстера, необхідно знати, як правильно і смачно його приготувати. Розглянемо, як це зробити.

Переважна частина прийме про сов має негативне значення. Швидше за все, так склалося тому, що птах веде нічний спосіб життя. А в народі темрява завжди асоціювалося з містикою і потойбічними силами.

Меню сайту