Реклама спонсора

Дана стаття буде цікава всім напередодні нового 2013 року, але особливо тим, хто захоплюється мистецтвом орігамі. Наведемо два найпоширеніші методи виготовлення змійки.
Перший спосіб підходить для тих, хто бажає якомога скоріше прикрасити свій будинок в передсвятковій метушні.

У всіх країнах прийнято прикрашати свій будинок перед настанням Нового року, і наша країна не є винятком. Красиві вироби з підручних матеріалів не тільки прикрашають інтер'єр квартири або будинку, але і несуть в собі заряд енергії та світлих думок, адже все що зроблено власноруч має тільки позитивну сторону.

Складання новорічного меню завдання непросте навіть для досвідченої господині, адже тут необхідно враховувати цілий ряд факторів. Це і свої можливості, і особисті переваги домочадців і гостей, яких передбачається запросити на зустріч нового 2013 року.

Кожен з нас в дитячі роки з нетерпінням чекав приходу Нового року, адже, крім канікул і уйми вільного часу, з'являлися нові ігри та забави, однією з яких було можливість змайструвати новорічні вироби своїми руками. Часто це були нехитрі гірлянди, ялинкові іграшки і ліхтарики з непотрібних листівок.

Новий рік без салату, це теж саме, що Новий рік без ялинки. Але так, як ми зазвичай до будь-якого свята готуємо традиційні шуби та вінегрети, то вони порядком набридають, а іноді так хочеться різноманітності.

Новорічну ялинку можна купити в магазині (штучну) або на ринку (натуральну), а можна обійтися і своїми силами і виготовити невелику ялинку з підручних матеріалів. Це можуть бути найрізноманітніші предмети, наприклад ялинку можна зробити з пластикових пляшок, а можна і з продуктів харчування - макаронів.

Зараз гусак є обов'язковою стравою до святкового столу, тим більше, якщо мова йде про новорічному столі. У нашій країні вперше цей звичай з'явився в 19 столітті, приблизно через півтора століття як Петро ввів Новий рік. Ця традиція перейшла до нас разом з Новим роком з Європи.

Ми вже розібралися в тому, що і як приготувати для святкового новорічного столу із закусок, ну а тепер саме час зрозуміти що можна приготувати під такі закуски з напоїв. Адже новий рік без напоїв, це як би і не свято зовсім.

Якщо ви хочете провести зі своїми дітьми побільше часу разом, то кращого часу ніж новорічні свята просто не знайти. Адже в цей час частіше звичайного випадають вихідні дні, а у дітей в школі починаються зимові канікули.

Так як майбутній рік є роком Змії, а квітами нового 2013 є чорний, зелений, синій і блакитний, то необхідно постаратися що б ці кольори присутні на новорічному столі. Або хоча б два кольори - зелений і чорний, вони будуть цілком доречні в поєднанні з будь-якими продуктами.

Звичайно, центральне місце на святковому столі належить гарячих страв, таким як запечена качка або індичка, але без салатів, гарнірів і бутербродів стіл буде виглядати бідно. Тому на новорічний стіл обов'язково потрібно приготувати салати, бутерброди і гарніри, які чудово підійдуть як доповнення до гарячих страв.

Майбутній 2013 рік, це рік Змії за східним календарем. Його також називають водним роком, і якщо вдаватися в деталі, то 2013 є роком води на вогні. Як усі ми знаємо, існує прислів'я, що говорить "як зустрінеш новий рік, так його і проведеш", і адже це недалеко від істини.

Напевно жодне свято так не радує, як Новий рік. Всі ми звикли до нього з дитячих років, і навіть зараз інколи виникає казкове передчуття перед його настанням. А що говорити про дітей, які вірять в Діда Мороза і Снігуроньку і з нетерпінням чекають їх приходу.

Виготовлення різних цікавих виробів з паперу називається мистецтвом орігамі. І це дійсно мистецтво, яке налічує не одне століття. За допомогою орігамі можна зробити практично будь-яку фігурку і будь-якого розміру, головне знати як це зробити.

На будь-якому святковому столі головним його окрасою є гаряча страва, адже як би не були смачні прості салати, вони можуть служити лише як доповнення до основної страви. Це знають і професійні кухарі і прості господині, і, відповідно, всі прагнуть приготувати на гаряче що-небудь повкуснее.

Меню сайту