Реклама спонсора

Сьогодні результати численних досліджень свідчать про те, що одним з найпоширеніших захворювань є артеріальна гіпертонія. Варто відзначити, що подібним захворюванням в основному страждають люди похилого віку.

Варення «п'ятихвилинка» - це лідер серед всіх домашніх заготовок за вмістом вітамінів. Це швидкий спосіб приготування дозволяє зберегти всі поживні речовини, а також смак і аромат ягоди. Часто варення «п'ятихвилинка» роблять з журавлини або брусниці, оскільки тривале варіння може деформувати ніжні ягоди.

Виростити черешню з кісточки досить нескладно, але виникає інше питання - з якою метою це робиться. Не варто очікувати, що в результаті ваших праць виросте дерево з плодами, схожими на той, з якого була взята кісточка. З кісточки завжди виростає дерево-дичка з дрібними і кислими ягодами. Але якщо ви хочете виростити черешню з міцним стовбуром і корінням, щоб згодом використати його як підщепи, то ваші зусилля цілком виправдані.

З середини літа починається пора дозрівання яблук, і триває яблучне достаток до самих осінніх холодів. Якщо врахувати, що цей фрукт прекрасно зберігається і доступний в свіжому вигляді практично цілий рік, його можна вважати надійним постачальником вітамінів і необхідних для організму людини речовин.

Раціон людини, хворої панкреатитом, можна назвати строго обмеженим. Так, при гострому панкреатиті рекомендується відмовитися від вживання кукурудзи. Справа в тому, що сама по собі вона являє собою грубу їжу, яка вимагає посиленої роботи з боку ШКТ. Кукурудза досить погано засвоюється травною системою навіть здорової людини. Вживання цього продукту, що має рослинне походження, призводить до відчуття тяжкості в животі.

У період лактації кожна любляча і турботлива мама повинна строго дотримуватися певних правил раціону харчування, особливо, якщо у крихти є схильність до діатезу. Але ягоди і фрукти, що містять масу корисних речовин, в певній кількості неодмінно повинні бути в меню годуючої мами. Розглянемо, чи корисна при лактації чорна смородина і коли від її споживання годує мамі краще відмовитися.

Айва - це вельми незвичайний фрукт, що володіє сильно терпким, терпким кислуватим смаком. Переважно айва використовується для приготування напоїв і різних десертів. Коли фрукт піддається термічній обробці, його терпкість усувається практично повністю і виріб набуває неповторний аромат.

Прикмети, яких відміну неймовірне безліч, живуть століттями. Для одних людей це банальне забобон або ж можливий результат тривалих спостережень, проведених народом. Але разом з тим в сучасний час чимало й тих, хто продовжує вірити в прикмети і навіть досить серйозно прислухатися до селищем їх предзнаменованиям.

Новоспечена мама повинна бути готова до того, що в її житті відбудеться чимало змін. Так, наприклад, вони торкнуться харчування. Жінці доведеться виключити зі свого раціону десяток продуктів, однак в їх число не повинні потрапити фрукти, які забезпечують жінку та її малюка вітамінами.

Сьогодні дуже часто батьки звертаються за допомогою до медиків, скаржачись на те, що їх новонародженому вода потрапила в вухо. При цьому деякі дорослі відчувають справжню паніку, оскільки вважають, що це може привести до серйозних наслідків, адже людське вухо має завитки і не ідеально рівний слуховий канал, який і оберігає орган від попадання води. Однак, якщо вода потрапляє у вухо, то це може призвести до набухання сірчаної пробки або отиту.

Батьки завжди уважно стежать за станом здоров'я своїх дітей, і найменші зміни викликають у них справжню паніку. І це не дивно, тому що навіть, здавалося б, незначні симптоми можуть вказувати на наявність серйозних хвороб. Саме через це не потрібно випробовувати свою удачу, постарайтеся звернутися до свого лікаря.

Маннік на сметані по простоті і швидкості виконання перевершує всі інші бісквіти. Іншою не менш важливою особливістю цього рецепта є те, що незалежно від крупи і якості сметани, він вдається завжди. Маннік зі сметаною замішується без додавання олії і борошна, а тому це більш дієтична випічка, ніж листкові торти з кремами і солодкі пироги.

Ягода вікторія являє собою один з найбільш ранніх сортів суниці садової, яка отримала таке гарне найменування на честь королеви Великобританії. Плоди рослини надзвичайно смачні і видають приємний аромат.

Слиновиділення, що відбувається уві сні, людина не вважає проблемою, що заслуговує особливої ??уваги, однак, вона не може не викликати неприємних відчуттів. Для усунення даного явища необхідно визначити причину, по якій відбувається слиновиділення в той момент, коли людина спить.

Під час сезону овочів і фруктів багато господинь приступають до домашніх заготівлях, консервації, соління та маринування. Традиційним овочем для заготовок стає огірок. Мариновані і солоні огірки - це неодмінний гарнір до відварного картоплі або пюре і дуже складно підібрати альтернативу.

Меню сайту