Реклама

Ця страва китайської кухні міцно увійшло в список делікатесів для святкового столу і серед наших господинь. Зустрічаються сотні варіантів його приготування, але саме даний рецепт допоможе домогтися того самого ресторанного смаку.

Шершні, які зробили своє гніздо у вас в будинку (найчастіше це буває на горищі) можуть доставляти неабиякі клопоти і масу неприємностей. Позбутися від шершнів самостійно можна, але треба проявляти обережність. Ваше небажання викликати фахівців може бути продиктовано різними причинами, і якщо ви сміливий і не дуже боїтеся укусів цих злих комах, то приступайте до їх знищення самостійно.

Прорізування зубів у малюка може проходити практично безболісно або ж доставити масу незручностей і больових відчуттів. Для батьків важливо своєчасно зрозуміти, коли починається процес росту зубів. Ознаки прорізування молочних зубів і симптоми простудного захворювання схожі, і важливо не помилитися при діагностуванні нездужання малюка.

Шкіра у новонародженого немовляти дуже ніжна, оксамитова і легкоуразливими, а тому вимагає особливого догляду та уваги. Одним з досить часто зустрічаються шкірних захворювань у немовлят є так звана мармурова шкіра. Давайте розглянемо, які особливості має ця недуга, чому виникає, як виявляється і які методи його лікування.

Багато знайомі з таким неприємним відчуттям, коли «смикається очей». Потрібно сказати, що для людей, які завжди «на виду» ще з досить-таки небажаним і незграбним явищем, це особливо проблематично. Поступово, не звертаючи на це уваги, людина починає усвідомлювати, що саме по собі це явище не пройде, більше того, контролювати періодично скорочуються м'язи обличчя просто немає можливості! Скорочення відбуваються в будь-який час і причини його настільки незрозумілі, навіть іноді лякають.

Традиційно раки - улюблений делікатес до пива. Приготувати їх смачно досить легко, але все-таки необхідно знати деякі хитрощі.

Бігус зі свіжої капусти - відмінне страва для тих, хто віддає перевагу легкі та смачні обіди. Прекрасне поєднання копченостей і овочів надають страві неповторний смак і аромат, які нікого не зможуть залишити байдужим. Давайте познайомимося з різними варіаціями приготування цієї страви.

Напевно у кожної людини хоч раз у житті був такий момент, коли все йшло шкереберть. Саме в цей час багато мимоволі починають замислюватися про те, як можна швидко і ефективно залучити удачу під свій дах.

Маючи під рукою приблизно 600 грамів або трохи більше квашеної (солоної) капусти, можна приготувати бігус. Крім квашеної капусти в блюдо додається невеликий качан (вагою не більше півкілограма) капусти білокачанної і обов'язково свиняче м'ясо - грамів 500. Надати блюду якусь пікантність дозволяють цибулю і моркву, яких беруть на свій розсуд, але не менше одного коренеплоду.

Сучасні люди мало звертають увагу на поради і, можна сказати, навіть забобони своїх предків, однак якщо трохи задуматися, кожен з нас хоча б одного разу чув фразу про те, що «спати ногами до дверей не можна»! Чому ?! Чи так це насправді чи може бути просто вигадка?

Діти вимагають догляду і уваги, особливо це стосується найменших пустунів. Їм завжди цікаво, що лежить високо, знаходиться далеко і недоступно. Варто забути на столі ножиці або впустити маленьку гудзик, вони тут як тут, не встигнеш і озирнутися. Можна порекомендувати ховати всі предмети, які можуть принести хоч яку-небудь шкоду подалі від дитячих очей. Але якщо дитині захочеться спробувати щось незвичайне, то він може відірвати гудзик від дитячої ляльки або на одязі.

Пізнаючи світ, маленькі дітки раз у раз тягнуть до рота всілякі предмети. Турботливі батьки просто зобов'язані уважно спостерігати за своїм чадом, щоб йому в рот не потрапила якась штучка, що відноситься до категорії небезпечних речей. Так, наприклад, не виключено, що залишившись без нагляду, дитина проковтне маленьку батарейку. Що робити в такому випадку? Чи варто бити тривогу, і які дії робити? Давайте про все по порядку.

Дитина вивчає навколишній світ різними методами - малює на шпалерах, пробує на смак неїстівні речі, витрушує вміст ящиків і пробує запхати в ніс або вуха дрібні дрібнички. Все це поправимо до тих пір, поки він через недогляд не з'їсть те, що не їдять, наприклад, жувальну гумку. Якщо це сталося, що робити батькам?

Здавалося б, дивне запитання про те, чи можна пити молоко мамі, що годує? Але якщо розібратися, то, виявляється, не для всіх воно приносить користь, хоча іншим нічим не шкодить. Молоко містить багато кальцію, який так корисний немовлятам, але незбиране молоко може виявитися занадто жирним і викликати часті болі в області живота дитини, від цього починаються коліки і нічим незрозумілий плач.

Як не дивно, хропіння є поширеним явищем у маленьких дітей. Це ще нічого, якщо дитина хворіє і йому заважають соплі, але як пояснити причину хропіння у дитини, що не має соплів? Спробуємо з'ясувати причини, за якими діти хропуть під час сну.

Меню сайту