Реклама спонсора

У будь молодої мами часто виникає величезна кількість питань, пов'язаних зі станом здоров'я малюка. Коли батьки помічають, що їхня дитина потіє під час годування, вони відразу ж починають переживати і замислюватися, чи все з крихіткою нормально, чи не потрібно йти до лікаря і давати будь-які аналізи.

Сьогодні кашель - одна з найбільш частих причин візитів до лікаря. Якщо він гострий, болісний і тривалий і викликає у людей серйозне занепокоєння, то на кашель, який виникає зазвичай після прийому їжі, чимало людей не звертають належної уваги.

Терморегуляція у маленьких дітей не така, як у дорослих: дитині може бути жарко, коли інші люди відчувають себе комфортно, і навпаки. Уважно спостерігаючи за малюком, можна помітити, що його голова часто потіє при годуванні, під час сну, під час руху або в спокої. Не залишайте без уваги цю особливість, так як вона може бути симптомом деяких захворювань.

Процес прорізування зубів у малюка є хвилюючим для його батьків. Вважається, що перші зубки повинні з'явитися, коли йому виповниться півроку. У цей період очікується прорізування центральних нижніх різців. Будь-який батько малюка повинен знати, в якому саме порядку будуть рости зубки у його дитини. При цьому важливо врахувати, що одні зуби прорізуються швидше, а інші довше.

Кожна людина стикався у своєму житті з такої ситуації, коли горіли щоки і вуха. Зрозуміло, в цьому випадку відразу починаєш замислюватися, до чого вони горять. Це питання слід розглядати з двох сторін, одна з яких заснована на медичному поясненні, а інша суто на забобонах.

Буває, що раптово починає свербіти будь-яка частина тіла. Наприклад, губи. Багатьом здається, що це неспроста і щось означає. Звичайно, більшість людей посміється і скажуть, що, швидше за все, це нічого не значить або відпустить жарт кшталт: «комусь пора помитися». Але є й ті, які відносяться до прикмет дуже серйозно. Так що ж говорить народна мудрість з приводу чешущіеся губ?

Прикраса різноманітними малюнками людського тіла має давнє коріння. Багато народів, особливо, на території Америки, наносили на деякі частини тіла символічні татуювання, в які вкладали свій сакральний зміст.

Кротон є дуже цікавим рослиною, яким часто користуються для оформлення офісів і будинків. Різноманітна забарвлення і форма листя робить його чудовою прикрасою інтер'єрів. Багато сортів кротона виростають до 3 м в природних умовах, але не варто лякатися! У нашій країні кротони виростають не вище метра при належному догляді, оскільки без нього він не виросте і не буде вас радувати своїм зовнішнім виглядом.

Необхідність присутності в раціоні риби не викликає сумнівів. Минтай доступний, багатий корисними мікроелементами (йод, кобальт, фосфор, вітаміни A і PP), що роблять вплив на стан слизових оболонок, нервової системи, щитовидної залози і т.д. Щоб максимально зберегти всі унікальні властивості минтая, його слід готувати в духовці.

Минтай вважається рибою корисною, недорогий, придатної для дитячого та дорослого харчування. Філе минтая ніжне і може легко розвалитися при смаженні, якщо не дотримуватися правил приготування. Посмажити минтай можна кількома способами, при цьому готові страви будуть відрізнятися за смаком.

Як не дивно небагато звертаються до лікарів з хворими вухами і виділеннями з них, а варто було б. Оскільки будь-яка рідина, що випливає з вуха, в тому числі і кров, вимагають негайного огляду отоларингологів та вжиття заходів, для запобігання негативних наслідків, у тому числі і втрати слуху.

Прикмети - це накопичена роками мудрість. Навіть не дуже-то вірить в них людина хоча б раз жахався від чорної кішки, що переходить через дорогу або ж горював над розбитим дзеркалом, згадуючи про передрікає семи роках нещастя. Існує багато прикмет, що пояснюють, до чого свербить та чи інша частина тіла. Чимало різних тлумачень того, до чого свербить брову.

Багато людей нерідко стикаються з такою проблемою, як утворення тріщин між пальцями ніг. Вони приносять дискомфорт і часто є дуже болючими.

Чудовий слабоалкогольний напій можна приготувати з тих яблук, які вже сил немає з'їсти, але і шкода викинути. Якщо у вас є дача або яблучний сад, займіться виготовленням домашнього сидру - напою благородного і древнього, а ще дуже смачного, особливо якщо правильно дотримати всі рекомендації.

Те, наскільки правильно буде розвиватися новонароджений малюк, багато в чому залежить від його матері. Кожна новоявлена ??матуся повинна знати все про відхід і турботі про дитину, виконуючи всі дії, які сприятимуть подальшому розвитку та формуванню його маленького тільця.

Меню сайту