Реклама спонсора

Супи ми їмо практично щодня, залежно від випадку і можливості. Навіть лікарі рекомендують людям, що страждають від проблем з травним трактом щодня вживати супи, оскільки вони сприяють нормалізації травних процесів в організмі.

Батьківщиною цього неповторного квітки є Південна Африка, де кліматичні умови протилежні нашим. Тобто коли у нас літо, то там зима, і навпаки. З цієї причини період цвітіння фрезії припадає на нашу зиму, що вже робить придбання даної рослини привабливим.

Батьківщиною цієї рослини є Індія, Китай і Південна Америка. Усього в природі налічується приблизно 250 різновидів гарденії. Сам рід гарденія входить в сімейство маренових і лише один вид гарденії набув поширення як кімнатна рослина - це гарденія жасминовидная.

Ні, напевно, людини, яка б не пробував гуляш, за винятком хіба що вегетаріанців. Батьківщиною цієї страви є Угорщина, де він традиційно готується з додаванням картоплі до інших інгредієнтів. Але зараз гуляш роблять дещо іншим методом, а для швидкого його приготування доречно скористатися мультиваркою, що дозволить вам значно спростити сам процес отримання готового блюда.

Якщо склери очей і шкіра набувають жовтого кольору, то в першу чергу потрібно підозрювати початок жовтяниці. Слід пам'ятати, що це захворювання може передаватися різними шляхами, про які потрібно знати всім.

Одна з головних функцій організму, яка регулює теплообмін, це потовиділення. Відомо, що інтенсивне фізичне навантаження може викликати виділення 2-3 літрів поту за 24 години. У своєму складі піт має хімічні сполуки, які залишають на одязі неприємні жовті плями, особливо там, де одяг стикається з пахвами і на спині.

Чайник, в якому кип'ятять воду, необхідно час від часу очищати від накипу, яка утворюється на стінках. Висока жорсткість води призводить до формування нальоту з солей. Особливо це потрібно для електричного чайника, так як накип заважає роботі нагрівальних елементів і може привести до поломки чайника.

Брусничні листя користуються великою популярністю в народній медицині завдяки своїм цілющим властивостям. Ця рослина використовується як желче- і сечогінний засіб, а також застосовується для лікування артриту, гастриту, гепатиту та захворювань, пов'язаних з нижніми дихальними шляхами. Брусничний лист безпечний у застосуванні для майбутніх мам.

Багато дівчат, готуючись стати мамами, навіть і не підозрюють з якими проблемами їм доведеться зіткнутися при вагітності. Поряд із зайвою вагою, постійної печією і загостренням хронічних захворювань з'являється ще й задишка. І, не будучи готовими до цієї проблеми, деякі майбутні матусі всерйоз турбуються, відчувши труднощі з диханням на пізніх термінах.

Кінцевим продуктом роботи нирок є сеча, якій на добу у здорової людини виділяється до 1.5 літра. Мінімальна кількість сечі, необхідний для виділення нирками всіх продуктів метаболізму, становить 0.5 літра. У цьому зв'язку добова кількість споживання рідини повинна становити не менше 0.8 літра.

Коли настає вагітність, лікарі починають регулярно призначати аналізи сечі. Це не випадково. Показники вмісту різних речовин у ній дають безцінну інформацію про протікання вагітності і необхідності будь-яких коригувань у харчуванні та лікуванні майбутньої матусі. Не будемо сьогодні розглядати всі аспекти цього аналізу, зупинимося на наявності фосфатів в сечі.

Яловича печінка є рекордсменом за вмістом корисних речовин і вітамінів. Так, наприклад, в ній є відомий всім і корисний вітамін С, вітаміни групи В і А, тіамін, також можна відзначити наявність фосфору, селену і марганцю, заліза і цинку.

Смажений бекон до яєчні на сніданок дуже популярний у американців і в Європі. Тонко нарізані скибочки бекону підсушують на сковороді до скориночки, виходить дуже смачно і ситно. Бекон можна приготувати трьома способами: на сковороді, в мікрохвильовій печі і в духовій шафі. На заході його готують на сковороді, але там бекон - це спеціальне м'ясо з мінімум жиру, а от у нас такі шматочки не завжди можна знайти, тому краще зробити за рецептом.

Що може бути гірше величезного чорнильного плями від кулькової ручки на улюбленій блузці? Звичайна прання може не допомогти і тоді річ доведеться викинути. Слід від кулькової ручки можна усунути за допомогою простих засобів, які є в кожному будинку.

Духовка і жир - два невід'ємних один від одного супутника. І часто, що б розлучити їх, слід дуже постаратися. Безумовно, сьогодні хімічна промисловість пропонує господаркам сотні засобів для очищення плит. Їх назви всім широко відомі завдяки рекламі. Причому, кожен виробник обіцяє в лічені хвилини за допомогою унікального продукту позбавити від жиру, накипу, нальоту і інших прикрих непорозумінь всі поверхні духовки.

Меню сайту