Реклама спонсора

На Новий Рік завжди хочеться зробити щось приємне не лише собі, а й своїм близьким. І один спосіб досягти бажаної мети, це подарувати що-небудь зроблене власноруч. А так як саморобка має напряму ставитися до Нового Року, то краще всього зробити невелику, але оригінальну ялинку.

Жоден інший свято не викликає стільки емоцій і радості відразу у стількох людей різного віку та соціального стану, як прихід Нового Року. Це свято чекають всі без винятку, починаючи від дітей, і закінчуючи літніми людьми, які хоч і давно знають, що Діда Мороза не існує, але хочуть подарувати це відчуття казки собі і своїм онукам.

Бувають життєві ситуації, коли творчі навички у роботі з папером, можуть прийти на допомогу вже зараз. Чи спадало вам на думку коли-небудь створити з альбомного листа конверт, можна і поштовий.

Даний рецепт згодиться будь-якій господині для будь-якого свята, але найбільш актуальним він буде напередодні зустрічі Нового Року в цьому році. Всі ми знаємо, що за східним календарем наступний 2013 є роком змії, і тому торт з її зображенням буде вельми до речі на святковому столі.

Переддень Нового Року завжди хвилююче. А до зустрічі майбутнього 2013 залишилося зовсім небагато. Якраз зараз варто задуматися про майбутнє гардеробі новорічного вечора. Саме це швидкоплинне часом буде відповідати за новорічний настрій і подальша участь усього року.

Папа або син, чоловік або брат, друг або коханець, просто знайомий - чоловіки, які (хтось із них) обов'язково присутній в житті жінки, яка регулярно задає собі питання: що ж піднести в подарунок дорогій, коханому, знайомому. А Новий Рік - особливий рідкісний свято в житті людини, тому ми вважаємо, що презент має бути особливим.

Вирізати сніжинки з паперу - це так просто, цікаво і дуже корисно. Це заняття змушує творчо мислити малюків і дорослих. Природа підкаже, який сьогодні візерунок нашої сніжинки ми виберемо.

Яка захоплююча затія - рибалка! Єднання з природою, запах багаття, приємне спілкування з однодумцями. Єдине, що може затьмарити цю подію - чистка риби. Ось у вас на гачку рибка б'є хвостом. Придивилися ближче - окунь, колючий, з жорсткою щільно прилягає лускою.

Довгоочікуване свято - Новорічний! Його чекають всі - від малого до великого. Кожен легко пірнає під ялинку, щоб запримітити подаруночок для себе. Адже, в цей день збуваються найпотаємніші бажання і, під ялинкою з'являється безліч подарунків. Якщо тобі ніхто не поклав туди сюрпризу, - зроби його собі сам.

Якщо у вас вже є саморобна ялинка, виготовлена ??з паперу, то варто зробити з паперу та сніговика. Зробити сніговик своїми руками можна кількома способами, але ми зупинимося на виготовленні сніговика з конуса. Таку саморобку зможе змайструвати навіть маленька дитина.

Вироби з солоного тіста є дуже корисним і захоплюючим видом творчості, особливо для дітей. Солоне тісто дуже схожий на пластилін, з тією лише різницею, що після висихання цей матеріал стає твердим і міцним. Це і є головна перевага перед пластиліном.

Для того щоб виготовити нескладну ялинку з паперових конусів нам необхідно: картон зеленого і золотого кольору, намистини, паєтки, вузька мішура, степлер, клей «момент», клей ПВА, баночка, пластилін, невеликий шматок солоного тіста, дерев'яна шпажка, циркуль олівець.

З настанням холодів нам доводиться стикатися з такою проблемою, як протяги. І це питання особливо гостро стоїть перед батьками маленьких дітей, адже вони найлегше можуть захворіти. Існує два шляхи вирішення цієї проблеми, це покупка нових сучасних вікон і заклеювання старих.

Щоб отримати конус з картону нам необхідно накреслити на картоні коло, його радіус може бути довільним. Чим більше буде радіус, тим більше вийде наш конус. Після того як коло намальований його необхідно вирізати.

Не за горами новорічні свята, а це завжди шум і веселощі, карнавали та застілля, на яких хочеться не просто веселитися, але й дивувати. І зробити це можна різними способами, можна змінити свою зачіску, накласти на обличчя грим, а можна одягнути оригінальну маску, виготовлену своїми руками.

Меню сайту