Реклама спонсора

Здавна вважалося, що народні прикмети і забобони здатні захистити знаючої людини від зла і страшного горя. Це дійсно так, адже можна згадати дуже багато кумедних історій, що відбулися з вами або вашими знайомими, які дійсно знаходили пояснення в тому, що відбувається згідно з існуючими прикметами.

Всупереч сформованій думці про прикмети існують не тільки погані прикмети, що приносять в будинок нещастя, зло, хвороби і смерть, а й існує дуже багато різних прикмет, які приносять в дім радість, щастя в особистому житті і «обіцяють» безбідну старість. До одних з таких прикмет, пов'язаних з продуктами харчування, можна віднести прикмету «розсипати цукор».

Люди у всі часи звертали увагу на прикмети, однак кожне покоління людей і зараз відноситься до прикмет, м'яко сказати, «по-різному».

З давніх часів посуд вважалася головним елементом домашнього вогнища. Багато красивого посуду в будинку означало достаток і багатство. Безліч прикмет і забобонів пов'язано безпосередньо саме з посудом і дійшло до наших днів. Одні прикмети обіцяють щастя і достаток, інші - невдачі.

Як часто в будинку б'ється посуд? Хтось не надає цьому ніякого значення, хтось бачить у цьому прихований сенс. Існує безліч прикмет, пов'язаних з посудом, так як вона - невід'ємна частина побуту. Прикмети обіцяють щастя, багатство і попереджають про наближення небезпеки.

Впустити столовий прилад - невелика важливість, адже виделки, ложки і ножі не розіб'ються, досить помити їх і знову можна користуватися. Інша справа - тарілка, чашка або інший елемент посуду зі скла або фарфору. Проте кожен предмет, що впав за старовинним російським прикметами має своє значення.

Повір'я і забобони - це частина нашого життя. Навіть ті люди, які не вірять у прикмети, прекрасно знають про чорних кішок, бабі з порожніми відрами та інших ситуаціях, коли слід поплювати через ліве плече. Але не дарма ж наші предки так вірили в магічну силу речей. Напевно вони не просто так придумали багато прикмети, які збереглися в нашій пам'яті і донині.

Заготовляти на зиму компот із слив при відсутності процесу стерилізації виходить дуже ароматним, ніжним, смачним, красивого рубінового кольору. До всього іншого, в такому напої максимально зберігаються вітаміни та інші корисні речовини, що містяться в свіжих стиглих сливах, адже він піддається мінімальній термічній обробці.

Як відомо, більшість людей схильні шукати в звичних для нас речах незвичайне. Ще в давні часи шамани і ясновидці стверджували, що кожна річ має душу. Згадайте, як ми в дитинстві дивилися за своїми іграшками, сподіваючись, що вони все відчувають і відчувають.

На всі випадки життя у людей придумані свої прикмети, вони стосуються як різних природних явищ (наприклад, роса на траві вранці - дощику не буде або дим піднімається стовпом - до холоду і морозу), так і абсолютно незрозумілих забобонів. Природні прикмети можна зрозуміти і пояснити спостереженнями людей довгі роки за погодою, а от як трактувати причину виникнення таких приданий, як свербіж носа - до випивки або лікоть свербить - до сварки?

Краще доповнення до м'ясних страв - це кисло-солодкий соус. Приготувати його можна з фруктів (наприклад, апельсинів або яблук), томатів, болгарського перцю з додаванням меду або цукру, проте найсмачніший соус виходить з садових ягід. Гурмани сходяться на думці, що найбільш незвичайний смак у соусу з червоної смородини. Для приготування соусу потрібно наступне.

Забобони та повір'я надзвичайно живучі у свідомості більшості людей, інакше як пояснити, що навіть самі досвідчені скептики вірять у прикмети? На щастя, адекватні люди воліють помічати лише ті прикмети, які обіцяють тільки добрі справи. Свербляча ліва долоня саме з такої серії - всі трактування цієї прикмети гарантують благополуччя.

Кому з нас не щастило хоч один раз в житті знайти гроші? Така знахідка піднімала нам настрій і мимоволі проносилося в голові «який же я щасливчик». І не важливо, скільки грошей було знайдено. Ми відчували себе по-справжньому щасливими і перебирали всілякі варіанти, як їх краще витратити.

Знахідки бувають приємними і не дуже приємними, несподіваними і таємничими. Одним з найбільш загадкових подій вважається прикмета «знайти ключ». Що ж віщує така знахідка?

Закрийте на хвилинку очі і уявіть наш світ без годинника. Моторошна картина, чи не так? Адже завдяки точному часу ми прокидаємося тоді, коли нам потрібно, приходимо вчасно на роботу, вчасно йдемо і т. Д. Якщо б людство не винайшло годинник, наше життя не була б настільки точною і накладеної, як зараз.

Меню сайту