Реклама спонсора

Більшість з нас навіть уявити собі не можуть те, що зовсім маленькі діти (до трьох років) можуть мати одне з найстрашніших зубних захворювань - карієс! Таке захворювання часто називають пляшковим саме тому, що виникає воно на ранніх місяцях життя, а в деяких випадках практично відразу після того, як тільки почнуть рости ще перші зуби.

Багато батьків в один певний момент починають помічати, що їх маленька дитина часто перебуває в дивному стані - у нього відкритий рот. Особливо це явище хвилює в той момент, коли йдеться про зовсім маленьких дітей, які навіть не вміють говорити. Вразливим мамам в голову «лізуть» різні думки і в будинку на цей рахунок починається справжня паніка.

Сон має найважливіше значення для людини, особливо для маленького. Будь-яка жінка мріє про те, щоб її дитина спокійно спав, але іноді трапляється так, що навіть вночі чадо продовжує розмовляти. Якщо подібний випадок носить одиничний характер, то навряд чи батьки стануть турбуватися. Але що робити, якщо ця ситуація стала повторюватися з певною періодичністю? З чим пов'язані нічні розмови дітей в період нічного сну?

Жовтяниця у новонароджених дітей - явище нерідке. Воно проявляється у вигляді пожовтіння шкірних покривів і очних білків. Як правило, жовтяниця проявляється приблизно на третій день після появи малюка на світ.

З настанням холодів ми починаємо діставати зі своїх гардеробів свої улюблені шубки. Таким улюбленим виробом для багатьох панночок є шуби з бобра.

Тефтелі - страву, приготовану з фаршу у формі кульок. Кожна народність має свої варіанти приготування цієї страви. Вважається, що блюдо пішло від тюркської нації і називалося «кюфта». У міру проникнення рецепта в Європу ця назва плавно переросло в «тефтелі».

Часом так хочеться порадувати рідних і друзів, забігли на вогник, чимось цікавим, а тому абсолютно незвичайним. Внести зміни в повсякденний раціон дуже легко. Досить проявити трохи кмітливості. Прикладом може служити блюдо з вафельних коржів з м'ясним фаршем. Розглянемо кілька рецептів. Нічого складного в них немає, а результат змусить відчути себе справжнім кухарем.

У нашій країні значна свиняча рулька здавна викликала повагу. Існують різноманітні способи її приготування, але незмінним залишається одне: апетитний і підсмажений шматок м'яса - це завжди дивно смачно.

Вироби з хутра ніколи не виходять з моди. Тому, купуючи шубу, жилет, головний убір, можна сміливо розраховувати на те, що ви будете в тренді кілька сезонів поспіль, головне правильно доглядати за виробом.

Цукровий діабет - захворювання, яке вимагає найсуворішого підходу до вибору режиму харчування, адже велика частина продуктів, які люблять вживати здорові люди, для діабетиків знаходяться під суворою забороною.

Підшлункова залоза служить одним з найбільш значущих органів травної системи людини. В її обов'язки входить виконання функцій, від яких безпосередньо залежить нормальна життєдіяльність організму. Унікальний орган, що впливає на всі процеси (білковий, вуглеводний і жировий) часто схильний важким випробуванням, які призводять до підступного захворювання. Запалення підшлункової залози іменується панкреатитом.

У літню спеку немає нічого кращого, як пригоститися прохолодним десертом, але не завжди є можливість або бажання бігти по жарі в магазин за морозивом. У цьому випадку можна самостійно приготувати домашнє морозиво. Самим низькокалорійним і простим у приготуванні є фруктовий лід.

З жалем ми помічаємо, що з віком людина втрачає красу і здоров'я. Шкіра тьмяніє, в'яне, та й у цілому організм працює не як в молодості. Часто саме жінки, помітивши на обличчі перші небажані зморшки, приходять в замішання і задають собі питання - що ж не так зі мною і що робити? Однією з причин в'янення організму є недолік колагену. З роками його вироблення організмом призупиняється.

Ніхто не застрахований від утворення плям на одязі. Навіть якщо ви дуже акуратно носите речі, з'явитися забруднення можуть навіть в процесі прання. Особливо часто після очищення можна виявити іржу на білому одязі. Утворитися вона може з причини безлічі чинників - окислилась при пранні металева гудзик, блискавка. Діти дуже часто забувають в кишенях брюк і сорочок скріпки, ключі і лише після прання мама виявляє «сюрприз».

Враховуючи той факт, що цігейковие шуби добре носяться і більш стійкі до різного роду забруднень, доглядати за шубою просто. У більшості випадків при появі плям ми відправляємо її в хімчистку. Але, як відомо, постійна нещадна хімічна обробка зменшує термін служби вашого хутряного виробу. Тому для початку краще скористатися домашніми порадами з чищення шуби для продовження її експлуатації та привабливості.

Меню сайту