Реклама спонсора

Ось вже багато років на багатьох підвіконнях можна побачити квітку, що отримав назву каланхое. Він володіє великою кількістю медичних властивостей, за які ця рослина і полюбилося багатьом. Незважаючи на всі цілющі властивості, каланхое ще й дуже гарний. Крім усього іншого за ним не потрібно трепетно ??доглядати, як, наприклад, за орхідеями. У магазинчиках можна побачити кілька їх різновидів. Деякі можуть бути зовсім невеликими - до 30 см, інші ж виростають до 1,5 метрів.

Фікус Бенджаміна є різновидом фікусів, відноситься до сімейства тутових, до складу якого входить понад 1000 видів фікусових. На тлі інших своїх побратимів фікус Бенджаміна придбав найбільшу популярність як кімнатної рослини, його широко застосовують у своїй роботі фіто-дизайнери. Ця рослина має унікальну властивість вписуватися в будь-який інтер'єр, його глянцеві овально-довгасті листя з насиченим зеленим або строкатим забарвленням.

Кабачкова ікра дуже проста в приготуванні, вона чудово підходить для застілля і сімейних вечерь. Її подають до різних відварною круп або картоплі. Ще кабачкову ікру можна закривати на зиму, однак у цій статті поговоримо про те, як приготувати ікру.

Гриби - це завжди бажаний продукт на столі, а коли це грибна ікра, то її можна розглядати як делікатес. Візьмемо, наприклад, опеньки. Ікра з них дуже ніжна і смачна, вона прекрасно мажеться на хліб або подається як соус до пасти або рису. А ще її можна використовувати як начинку для пирогів або вареників, тут вже на розсуд господині.

Жінки дуже часто можуть помічати, що в їх сечі з'явилася слиз. Її можна виявити неозброєним поглядом або після зданого аналізу сечі. Наявність слизу може бути викликане тим чи іншим захворюванням. Проте варто знати про те, що вона з'являється навіть у сечі здорових жінок. У зв'язку з цим, виявивши слиз у сечі, слід звернутися до лікаря, який займається цими питаннями і здати необхідні аналізи.

Більшість дітей не люблять відвідувати лікарню, а на лікарів дивляться з побоюванням або навіть з переляком. Особливо важко доводиться лаборантам, які відбирають проби крові на аналіз, так як автоматично перетворюються у тітку, яка робить боляче, адже для відбору крові необхідно зробити укол в пальчик. Мабуть, з усіх аналізів абсолютно безболісно проходить аналіз сечі, так як дитину навіть вести до лікарні немає необхідності.

Людський організм досить таки складний і мало ймовірно, що колись він буде вивчений до кінця. Але одне відомо вже і доведено, що всі процеси, що протікають в організмі, взаємопов'язані. Також у організму є свої стандарти свого роду, які визначаються параметрами, такими як температура тіла, тиск, склад крові і сечі. Існує багато процесів у людському організмі, що мають свою норму, відхилення від якої викликається тільки лише хворобами або змінами в самому організмі.

В організмі людини моноцити відіграють важливу роль. Вони виконують безліч функцій, включаючи протипухлинну і противірусну. З цієї причини дуже важливо щоб їх рівень не відходив від норми. Нормальний вміст моноцитів дорівнює 0,03-0,7109 / л. Те, що вище даних показників, уже потребує лікування. При цьому варто відзначити, що у немовлят рівень моноцитів може бути більше, що вважається нормальним.

Як би детально не було вивчено людське тіло, але його структура і можливості раніше продовжують дивувати вчених. Людський організм має свою систему захисту від різних хвороб, іменованої імунітет і якби ця система була досконалою, то можливо медицина людству і не знадобилася б, так як нічого людини не змогло б тоді зломити.

Протягом всієї вагітності жінкам доводиться здавати багато разів аналізи крові, сечі і мазків з піхви. Частота здачі аналізів визначається лікарем, який курирує вагітність. Цей необхідно для того, щоб можна було відстежувати коректність перебігу вагітності. Справа в тому, що навіть при незначних відхиленнях від правильних умов для розвитку малюка ще в утробі матері.

Медики називають підвищений вміст лейкоцитів у сечі лейкоцитурией. Перебір лейкоцитів може говорити про запальних захворюваннях сечового тракту і нирок, це можуть бути цистити, пієлонефрити, уретрити і простатити. Дані захворювання часто супроводжуються болями в попереку, підвищеною температурою тіла, болями в лобкової зоні і хворобливим сечовипусканням, при цьому сеча практично у всіх випадках набуває неприродний колір.

Сочевиця відноситься до сімейства бобових і багата білком. До того ж її немає необхідності замочувати, вона прекрасно вариться без підготовки, головне її вимити і перебрати, краще це робити в ситі або дрібному друшляку. Пропорції сочевиці і води в середньому складають один до двох, але можна наливати тільки півтори склянки, а потім при необхідності трохи додати.

Пересадка будь-якого домашнього рослини, в тому числі і антуріума - це практично завжди стрес, оскільки відбувається вторгнення в життя і розвиток живого організму, тому слід знати, що неодмінною умовою, здатним звести до мінімуму негативні наслідки цього заходу, є сезонність.

Така звична, зручна і всіма улюблена мікрохвильова піч із задоволенням використовується мільйонами людей. Хтось лише підігріває в ній їжу, а хтось використовує техніку для приготування кулінарних шедеврів. А на питання чи можна варити яйця в мікрохвильовці у багатьох однозначну відповідь: цього робити ні в якому разі не можна, яйця вибухають. Причому не тільки варити, а навіть підігрівати круто зварене яйце в шкаралупі можна. Воно неодмінно вибухне. Чи так це насправді?

Дуже смачне шоколадне ласощі прекрасно саме по собі. Як десерт усіма любимо звичайний твердий шоколад, шоколадна стружка використовується як прикраса до тортів і тістечок, а в рідкому вигляді шоколад служить відмінним доповненням до фруктових десертів і випічці.

Меню сайту