Реклама спонсора

Гербера - дивовижний квітка, що володіє величезною різноманітністю забарвлень. Батьківщиною рослини вважається Південна Африка, а тому вирощують його тільки в теплих країнах або ж у будинках і теплицях. Гербера в горщику - невибагливий і простий квітка, що радує око кожного члену родини і всіх гостей будинку. Дивно, але догляд за цим одомашненим рослиною не складе ніяких труднощів.

Одним з важливих показників при обстеженні внутрішніх органів є ехогенність. Цей термін відображає здатність тканини проводити ультразвукову хвилю і дає можливість оцінити стан досліджуваних органів. Чим вищий рівень ехогенності, тим щільніше той чи інший орган. Зміни ехогенності в бік підвищення або зниження свідчать про значні збої в роботі організму.

Існує таке медичне захворювання, як купероз. Інакше в народі його прийнято назвати зірочками або капілярами. Дуже часто подібне явище виникає у дітей. Основною причиною купероза лікарі називають збій у роботі системи кровообігу. Виявляється хвороба у малюків появою сіточки, яка з часом починає збільшуватися і світиться крізь верхній шар шкіри.

Кожен хоч в раз в житті, але переживав стан, коли зводить ступні судомою. Подібний стан настає внаслідок мимовільного скорочення м'язів, яке тягне за собою сильний біль.

Все частіше сучасних людей турбують проблеми, пов'язані з кишечником. Багато хто вважає, що неприємні відчуття, що виникають у ньому, не вимагають звернення до лікаря. Насправді при найменшому дискомфорті в кишечнику потрібно відразу звертатися до лікарні. У калі у дорослого може з'явитися слиз, яка на перший погляд є цілком нешкідливою. В основному вона світлого, в окремих випадках жовтуватого відтінку, желеподібної консистенції.

На сьогоднішній день дуже важко знайти хоча б одну людину, яка жодного разу не відчував ознобу. Це неприємне відчуття є одним із симптомів багатьох захворювань і розладів. Якщо говорити про формулювання, то це фізіологічний стан людини, при якому може відчуватися напруження м'язів, поява «гусячої шкіри» і скрегіт зубів. Стан, погодьтеся, не з приємних, адже при лихоманці людина не може визначити, чи є у нього температура і як саме він себе почуває.

Найчастіше людина стикається з таким незрозумілим, настораживающим і навіть лякає його явищем, як оніміння носа. Воно може виражатися в різних формах: поколюванні кінчика носа, втрати чутливості і відчутті мурашок. Часом це протікає в порівняно слабкій формі, а іноді в причиняющей помітний дискомфорт, причому дуже сильною.

Вживання граната пов'язано з деякими незручностями через дрібних кісточок, які незручно витягати з м'якоті, але вас має порадувати повідомлення про те, що це не обов'язково робити. Виявляється, в них укладені корисні властивості і, коли їмо гранат разом з кісточками, ви не тільки отримуєте насолоду, а й сприяєте своєму здоров'ю.

Таке трепетне подія, як весілля оповите народними повір'ями і забобонами. Вони передаються з покоління в покоління, щоб шлюб був щасливим, відносини подружжя - міцними, а заздрісникам не вдалося внести розбрат в сім'ю.

На Русі вірили, що з віником потрібно поводитися обережно, щоб не накликати біду на всю сім'ю. Знаючі люди обертали його енергію собі на благо, рятуючись від пристріту, хвороб і злиднів. А хто проявляв неповагу до оберегу - відчував на собі негативний вплив домашнього начиння.

Придбання нового житла і переїзд в нього - завжди хвилююча подія, адже позаду залишається поневіряння по чужих кутках і суперечки з квартирними господинями, тепер нарешті можна встановити власний порядок проживання та облаштувати будинок за своїм бажанням, однак не все так просто. Виявляється, щоб бути щасливим у власному будинку, а також жити в гармонії і мирі потрібно виконати ряд обрядів, якими мудрі предки користувалися здавна.

Прикмети і забобони зайняли міцне місце в нашому житті. Історія їх виникнення налічує багато століть. Не оминули народні спостереження і таких птахів, як ластівки. Саме з цими весняними пташками пов'язано досить багато різних забобонів.

Про будинкових знають всі, адже вважається, що вони живуть в будь-якому житловому приміщенні. Характер будинкового визначається ступенем забрудненості в квартирі, він може бути як негативним персонажем, так і добрим захисником і помічником.

Багатьом людям не з чуток знайома така проблема, як лопнув капіляр в оці. Кров'яний згусток на склері крім того, що є естетичною проблемою, може з'явитися симптомом різних серйозних захворювань.

Шкіра людини є неймовірно складною, сприйнятливою і унікальною оболонкою, вона ніби лакмусовий папірець відображає стан всього організму. Саме тому необхідно з граничною увагою ставитися до будь-яких проявів на її поверхні, особливо до зміни її кольору. Так, трапляються ситуації, коли долоні набувають жовтуватий відтінок. Які причини такого стану, і які заходи слід зробити? Давайте розбиратися.

Меню сайту