Реклама спонсора

Мало хто з нас не любить яблука, адже цей відомий фрукт не тільки смачний, а й корисний. Тому фахівці рекомендують яблуко як дорослу їжу, з якою варто в першу чергу знайомити немовляти. Мама немовляти може звернутися до яблучного пюре, коли дитину слід поступово відучувати від грудного молока і різних сумішей.

Під час вагітності раціон жінки повинен включати в себе різні групи продуктів, які збагатять її організм корисними речовинами. Найважливішим джерелом кальцію і білка є сир, тому його присутність в меню майбутньої мами просто необхідно. При цьому слід знати про те, що не всі сорти сиру можна вживати в період виношування малюка. У першу чергу варто відмовитися від прийому сиру з пліснявою (це брі, камамбер, дор блю, рокфор і т. П.).

Кропива - це, мабуть, одне з найпопулярніших рослин, з яким ми «знайомі» з дитинства. Можна сміливо заявити, що кропива відома всім нам до болю, адже, напевно, нікому не вдалося уникнути контактів з її жалячими листям. Однак за її презентабельною зовнішністю і крутим норовом ми не бачимо безцінні позитивні якості, але ж кропива багата вітамінами і мінералами. При цьому вітаміну С в ній набагато більше, ніж у лимонах, яблуках або моркви.

Як часто, вирушаючи за будь-якої покупкою, ми мріємо, що обновка нам ідеально підійде, буде зручною і якісною. Однак, як показує практика, близько 72% людей після покупки вподобаної взуття, яка в магазині сиділа ідеально, виявляють, що вона безнадійно тре і тисне. Викидати покупку шкода, а носити неможливо. Що ж робити в цьому випадку? Спочатку перестаньте панікувати, заспокойтеся і виберіть один з найбільш відповідних способів розносити взуття.

Закладеність носа при вагітності не тільки неприємна, але й призводить до незадовільного постачання киснем організму майбутньої матері, а значить, і дитини. Однак перш, ніж переходити до способів усунення цього стану, необхідно розібратися в спровокували його поява причини.

З появою в сім'ї дітей батькам доводиться стикатися з найрізноманітнішими клопотами. І, як правило, далеко не всі вони приємні, так як з'являється безліч питань, пов'язаних зі здоров'ям крихітки. Саме через це дорослі повинні не тільки уважно ставитися до скарг свого чада, але і стежити за можливими симптомами, які можуть бути першими тривожними дзвіночками.

У сезон відпусток кожній жінці хочеться, щоб все пройшло ідеально. Але груба шкіра на п'ятах здатна зіпсувати настрій в самий невідповідний момент. І справа тут швидше в дискомфорті, який нерідко супроводжується больовими відчуттями, ніж в красі і естетичності.

Огрубіла шкіра на ліктях надає людині враження недоглянутості і унеможливлює носіння одягу з коротким рукавом, що може порушити соціально-обумовлені зв'язку.

Чи багато прийме ви знаєте про журавлів? А тим часом у кожній культурі існує своя думка на цей рахунок. В одних країнах птиці асоціюються з процвітанням і довголіттям, в інших - проводять зв'язок з потойбічним світом. Давнім слов'янам вони допомагали визначати майбутню погоду і врожай. А східним народам давали надію на воскресіння душ покійних.

У народі існує легенда про те, що в давні часи у кожної людини замість звичної шевелюри мався легкий пушок, що формою нагадує німб. Вважалося, що така незвичайна зачіска дозволяла бути ближче до Господа. Але, пізнавши світ гріхів і спокус, люди позбулися цієї можливості, знайшовши в знак покарання волосся, притягнуті до землі.

«Поцілував юнак зелену жабу, і перетворилася вона в прекрасну молоду царівну ...». Безсумнівно, ця казка знайома кожному дорослому і дитині, адже народна творчість навіть в століття високих технологій та Інтернету все ще продовжує користуватися помітною популярністю.

Ах, цей хвилюючий день, який повний сюрпризів і сміху, радості і сліз, щастя і, звичайно ж, кохання. У цей день закохані мріють про більше, ніж просто про гарну погоду за вікном. Обидві родини хочуть запам'ятати цей день на все життя, а тому організовують торжество по вищому розряду. Все і вся - починаючи від офіціантів і закінчуючи весільними кільцями і сукнею нареченої повинні бути бездоганними. Але от як бути з прикметами, пов'язаними з весіллям?

Всі знають про те, що вживати алкоголь при грудному вигодовуванні заборонено, однак, як показує практика, багато молодих мам вважають, що один келих червоного вина не може нашкодити малюкові, а навіть, навпаки. Плюс до всього деяким представницям прекрасної статі дуже складно відмовитися від спиртного, оскільки згідно зі статистикою 95% населення, так чи інакше, вживають дані напої. Давайте ж розберемося, чи небезпечний алкоголь при грудному вигодовуванні і як він позначається на організмі крихти.

Питання це мучить багатьох вагітних жінок, адже часом так хочеться зробити ковток вина. Відсутність інформації змушує задуматися, як алкоголь може вплинути на малюка, що знаходиться в утробі матері.

Позитивні якості інжиру для організму, а також величезний набір корисних речовин у ньому зробили інжир знаменитим і затребуваним. Через те, що в свіжому вигляді цей продукт дуже швидко псується, його стали сушити, при цьому він зберігає всі свої корисні якості і властивості.

Меню сайту