Реклама

Цікаво, що в Америці до грибів ставляться насторожено - якщо це тільки не печериці з найближчого супермаркету. Більшість американців вважають всі дикорослі гриби отруйними. А у нас заготовлені за літо-осінь гриби здавна були «потужної підпорою в голодну зимову пору».

Солярій це унікальне порятунок вашої шкіри під час довгої, болісної зими. Крім того, солярій не дозволить вам виглядати «блідою поганкою» коли на вулиці стає тепло, і з'являється спокуса надіти маєчку посвободнее і спідницю коротший.

Якщо під молочними залозами на шкірі з'явилося подразнення. З'явився кислий запах і липкий якийсь наліт. Швидше за все, у вас кандидоз, або дріжджова попрілість складок.

Є два типи вовчака: системний червоний і дискоїдний. Системний червоний вовчак впливає на органи і суглоби тіла, в той час як дискоїдний - менш грізна шкірна хвороба.

Засоби, що застосовуються для лікування дисбактеріозу, можна розділити на три групи: ліки, біологічно активні добавки (БАДи), спеціалізовані продукти харчування. Багато хто з них не тільки лікують, але можуть запобігти хворобі, тому їх можна використовувати і для профілактики дисбактеріозу.

Метеоризм (хворобливий стан, що виникає при надмірному скупченні газів в шлунково-кишковому тракті) - не самостійне захворювання. Це симптом, навіть, швидше, сигнал невдоволення організму поведінкою свого господаря, який або зловживає невідповідною йому їжею, або "недуже" шлунково-кишковим трактом.

Існує дуже багато різних способів приготування срібної води. Найпростіший полягає в наступному. Візьміть будь срібний виріб, опустіть його в кип'ячену воду і залиште на кілька годин. Рідина, отримана таким способом, володітиме слабовираженним дією. Її рекомендується вживати в будь-якій кількості дітям і дорослим у профілактичних цілях.

У звичайних умовах в організм залізо надходить з їжею. Всмоктується головним чином у дванадцятипалій кишці і у верхньому відділі тонкої кишки. Потреба організму в залозі підвищена в період росту, при вагітності, крововтратах (у тому числі під час менструацій).

Зазвичай ми не помічаємо дрібних синців, які з'являються майже непомітно: вдарився об кут стола або спіткнувся. Мало хто звертає на це серйозну увагу. Однак зовсім недавно я дізналася від свого знайомого лікаря, що від удару, якщо його вчасно не залікувати, може утворитися навіть пухлина.

Фітотерапія - це лікування рослинам. Ще років 200 тому іншого не можна було й придумати: фармацевтичної промисловості просто не існувало. Коріння фітотерапії - в нашому минулому. Для когось це свідчення її відсталості і ненауковості. Прихильники такого погляду відносять фітотерапію до "народній медицині" і ставлять на ній жирний хрест.

Ніхто з нас не хоче старіти, спокійно спостерігаючи за появою зморшок на шкірі і за випаданням волосся. Дивлячись на квітучі особи на екранах телевізорів, ми дуже часто дивуємося, як же цим людям вдається ідеально виглядати навіть в 60 років. Я не ставлю цілі розгадати секрет молодості телезірок, а розповім про способи, які допоможуть вам виглядати нітрохи не гірше.

Напевно, багато хто з вас бували хоча б раз в якомусь медзакладі або стаціонарі, і напевно спостерігали процедуру кварцування приміщень за допомогою спеціальної лампи, званої кварцовою лампою. Вона є однією з найбільш необхідних процедур в медицині, і на сьогоднішній день можна провести таку дезінфекцію і в домашніх умовах.

Дуже багатьом жінкам притаманне захоплення дієтами, і навіть якщо вона не така велика любителька схуднення, то напевно хоч раз у житті намагалася обмежуватися в їжі. Велика кількість різноманітних дієт не передається обчисленню. Існують як прості дієти, так і складні, як економні, так і дорогі, як короткі, так і тривалі.

У будь-якому будинку або квартирі можуть з'явитися неприємні запахи, від яких хочеться швидше позбутися. Ось кілька корисних порад щодо усунення таких ароматів.
У будь-якої господині буває, що на кухні щось підгоріло. Добре якщо є витяжка, а якщо її немає?

У січні минулого року купила насіння мімулюс леопардового. На початку березня посіяла. Грунт пролила слабким розчином марганцівки. Так як насіння дуже дрібні - пилоподібні, то змішала їх з піском, і розсипала по поверхні землі. Ящик накрила плівкою. Через 7 днів з'явилися перші сходи.

Меню сайту